תעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הצומת המסוכן יסומן ולא ייסגר

Go down

הצומת המסוכן יסומן ולא ייסגר Empty הצומת המסוכן יסומן ולא ייסגר

הודעה  טל יצחקי Sat May 16, 2009 2:19 pm

המשטרה החליטה: הצומת המסוכן יסומן ולא ייסגר
בעקבות הערכת מצב, הוחלט כי בשל עומס התנועה הרב, לא ייסגר הצומת שבו אירעה אתמול התאונה שבה נהרגו שישה, בניגוד להכרזת מפקד מרחב השרון. עד שיחלו העבודות להתקנת רמזורים, יחדשו במקום את הסימון והשלטים
חידוש הסימון בכביש והצבת שילוט חדש - זה הפתרון שמכינים במשטרה למצב המסוכן בצומת קבר בנימין שבין כפר סבא לאלפי מנשה. זאת, לפחות עד לתחילת העבודות של מע"צ להתקנת רמזורים בצומת, שם אירעה אתמול התאונה הקטלנית שבה נהרגו שישה נוסעי רכב הסעות, שנמחץ על ידי משאית שהתהפכה.

הבוקר (יום ו') נערכה במשטרה הערכת מצב לגבי הצומת, בראשות ראש אגף התנועה ומפקד מחוז מרכז של המשטרה. בדיון נטל חלק גם צוות מהנדסים. מדובר בצומת מסוכן, שבו נפגעו בני אדם רבים בשנים האחרונות, אך על אף פניות הרשויות הסמוכות, לא הוצב במקום רמזור.

בעקבות התאונה הצהיר אתמול מפקד משטרת מרחב שרון, תת-ניצב קובי כהן, כי הורה על סגירת הצומת. למרות זאת, החליטו בסוף במשטרה לא לעשות זאת, והסבירו את ההחלטה בזרימת התנועה הגבוהה במקום.

אמש טענו במע"צ כי גילוי קברים עצר את העבודות להתקנת רמזור בצומת. לטענת החברה, עבודות שתוכננו להתבצע בצומת הופסקו לאחר שהתגלו קברים יהודיים ומוסלמים בקרבת מקום. אולם ממסמכים שהגיעו לידי ynet, עולה כי לכאורה, העבודות הופסקו דווקא בגלל בעיות תקציביות וסדרי עדיפויות שנקבעו על-ידי משרד התחבורה. "אין כל קשר בין הקברים לרמזור הצומת, והסברתי את זה בעבר", אמר ראש מועצת אלפי מנשה אליעזר חסדאי. "מדובר בתירוץ זול ורשלנות פושעת, זה הכל".

טל יצחקי

מספר הודעות : 19
Registration date : 17.01.09

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה